flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Протокол № 2 від 09 лютого 2016 року

 Протокол № 2

навчання працівників Жмеринського міськрайонного суду

 

09 лютого 2016 року

 

            Присутні: керівник апарату Насоненко  Т.А., головний  спеціаліст  з ІТ Кармалюк А.А., секретарі  судового засідання Буга Р.М., Рожик О.М., Українець П.І. 

План навчання:

            Про проведення навчання з секретарями судового засідання Буга Р.М., Рожик О.М., Українцем П.І. на тему: «Порядок фіксування судового процесу технічними засобами».

 

Слухали: Про проведення навчання з секретарями судового засідання Буга Р.М., Рожик О.М., Українцем П.І. на тему: «Порядок фіксування судового процесу технічними засобами».

Обговоривши дане питання слід відмітити, що відповідно до розділу ІІІ Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового засідання фіксування судового процесу технічними засобами здійснює секретар.

  Секретар або інший працівник апарату суду перед початком роботи зобов'язаний:

- перевірити комплекс звукозапису на відсутність ознак втручання в його конструкцію, цілісність пломб;

- включити комплекс звукозапису, зареєструватись у системі;

- перевірити годинник та календар комплексу звукозапису на предмет відповідності поточним даті та часу;

- перевірити наявність вільного місця на внутрішньому носії комплексу звукозапису;

- перевірити працездатність пристроїв, провести тестування для перевірки того, що складові комплексу звукозапису (мікрофони, мікшер тощо) працюють нормально та запис іде правильно.

Відповідно до п. 3.2.2. операція тестування здійснюється у такій послідовності:

- ініціювати режим тестового запису;

- у примітці до помітки початку запису вказати "Тестовий запис";

- виголосити речення "Тестовий запис засідання від "(дата)" у справі номер...";

- говорити за порядком у кожний мікрофон речення "Тестування мікрофона № ...";

- зупинити режим тестового запису;

- прослухати тестовий запис і перевірити рівень запису звуку.

У разі виявлення ознак втручання, порушення цілісності пломб, непрацездатності, неможливості налагодження коректної роботи комплексу звукозапису секретар суду зобов'язаний терміново повідомити адміністратора та суддю (головуючого у судовому засіданні) про такі обставини.

Дані про результати перевірки (прізвище, ім'я, по батькові секретаря або іншого працівника апарату суду, інвентарний номер комплексу звукозапису, дата та час за показниками перевірки комплексу звукозапису, відомості про вільне місце, "комплекс звукозапису працездатний") вносяться до Журналу судового засідання або Протоколу судового засідання.

По закінченню обговорення теоретичних питань секретарі судового засідання Буга Р.М., Рожик О.М., Українцем П.І. пройшли  тестове навчання  в системі програмно-технічного комплексу «Оберіг», яке успішно здали.

П О С Т А Н О В И Л И:

 

1.      Вважати секретарів  судового засідання  Буга Раїсу Миколаївну, Рожик Олену Миколаївну та Українця Петра Івановича такими,  які  успішно  пройшли навчання в системі програмно-технічного комплексу «Оберіг» та можуть  здійснювати технічну фіксацію судового  процесу.

2.      Головному  спеціалісту  з  ІТ Кармалюк  А.А.,  у разі необхідності  надавати методичну та практичну  допомогу в  роботі  з технічними засобами. 

 

 

Керівник  апарату                                              Тетяна  Насоненко