Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Сьогодні, 23 червня, з нагоди відзначення Дня державної служби у Жмеринському міськрайонному суді Вінницької області відбулася урочиста нарада.

У заході взяв участь заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області Олег КИСЛИЦЯ, який звернувся до колективу суду з вітальним словом та від імені Державної судової адміністрації України вручив заступнику керівника апарату суду Олександру КОПИТКУ «Подяку» ДСА України.

З нагоди відзначення в Україні 28 червня Дня Конституції України Олег КИСЛИЦЯ, від імені Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області, вручив помічнику судді Людмилі ПОПЕСКО «Почесну грамоту».

Також під час наради, з нагоди відзначення Дня державної служби, були вручені грамоти голови суду Костянтина ШЕПЕЛЯ та керівника апарату суду Тетяни НАСОНЕНКО головному спеціалісту з інформаційних технологій Владиславу ТВЕРДОХЛІБУ, секретарю судового засідання Руслані МУСІ та секретарю суду Ользі КОЦЮДИМ .

Щиро вітаємо колег із заслуженими відзнаками та бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, невичерпної енергії, миру та нових здобутків у служінні Українському народові.
Разом працюємо заради справедливості та зміцнення авторитету судової влади України.

